top of page

Gerçeğin Yansıması

st.jpg

Hepimiz böyle bir anda yaşamanın yüküne ve armağanına sahibiz. Tüm kontrolünü hızla kaybettiğimiz bir geleceğin belirsiz sularına hep birlikte dalıyoruz. Dünyadaki yaşam krizde. Savunmasız, umutsuz. Onu görmezden gelemeyiz ve ondan kaçamayız. Bu karmaşayla tüm cesaretimizle yüzleşmeliyiz. O olmadan gelecek yok. Sadece bizim için değil, aynı zamanda bu dünyayı paylaştığımız 9 milyon tür için de. Yeni bir çağın zamanı geldi.  

Tüm siparişlerin teslim edildiği kutular sürdürülebilir materyallerden üretilmektedir.

"Doğayla birlikte çalışmalıyız."

Bilinçli yaratmak, bilinçli satın almak ve bilinçli yaşamak kutsal sorumluluğumuzdur. Yaptığımız her satın alma, gelgiti gerçekten değiştirecek yeni derin ve güçlü 'trendler' kalıplarını yaratacak. Tüketici seçimlerimiz, dünyanın koruyucuları olarak yapabileceğimiz en büyük tavırdır.

Sooth Design olarak sürdürülebilirliğe yönelik yaptığımız her seçim, derin değerler ethosuna dayanmaktadır. Çevremize derinden bağlıyız ve tüm varoluşun dokusuna dokunduğumuzu biliyoruz, dünyadaki yaşamı korumanın görevimiz olduğunu hissediyoruz.

Dijital baskı, elektronik ortamda veri depolama olanağı sunduğu ve ürün hacmini azalttığı için bilinen en çevre dostu baskı yöntemidir. Sanatsal baskılarımızı sipariş üzerine üretiyoruz, böylece gereksiz atık oluşturmuyoruz. Sanatsal baskılarınızın ön siparişini vererek, atık depolama ve aşırı üretim potansiyelini azaltıyoruz.

Tam olarak ne istediğinizi bilmemize izin veriyoruz! 

20201031_162024_edited_edited.jpg
bottom of page