top of page

 

Galeri Duvarı Tasarlamanın 4 Kolay Yolu

Izgara

Aynı boyutta 6, 9 veya 12 çerçeveden oluşan bir düzenleme yapabilirsiniz. Bir koltuk, yatak başlığı veya yemek odası masasının üstündeki alanı tam olarak doldurmak isterseniz; Seyahat fotoğrafları, çocukluk fotoğrafları, düğün fotoğrafları veya sanat baskıları gibi bir tema düşünün.

Sutün

Bir kapı veya pencerenin yanında dar bir duvarınız varsa. Dikey galeri duvarı dar alanlarda harikalar yaratır. 3 veya 6 çerçeveden oluşan dikey olarak yönlendirilmiş bir düzenleme yapabileceğiniz alanlarınız mutlaka vardır. Siyah, beyaz duvar sanatları, manzara fotoğrafları, sevdiğiniz hayvan fotoğrafları gibi temalarla dikey galeri duvarı oluşturabilirsiniz.

​Salon

Doldurmak istediğiniz bir girintiniz veya köşeniz varsa mükemmel bir salon galeri duvarı, zaman içinde toplanan küçük parça anılarla zeminden tavana düzenlenebilir.

Raf

Bir duvar rafında birbirine yaslanmış 3 ila 5 çerçeveli parçadan oluşan bir grup. Eğer dekorunuzu düzenli olarak değiştirmeyi seviyorsanız mükemmel bir seçim. Dilediğiniz boyutta duvar sanatını kullanabilirsiniz. İstediğiniz gibi karıştırın ve tasarlayın.

bottom of page